Про нас

Більше 7 років основним напрямком діяльності компанії BrookLane є благоустрій територій. Випускаючи нашу продукцію ми робимо все, що б задовольнити вимоги самого вимогливого клієнта, ми уважно стежимо за новими тенденціями по всьому світу у виробництві виробів з бетону та постійно розвиваючись і пропонуючи своїм клієнтам щось нове і цікаве.

З першого дня роботи ми зорієнтовані на виробництво високоякісних будівельних матеріалів. Пріоритети не змінилися і через кілька років. У виробництві тротуарної плитки використовується тільки екологічний матеріал високої якості. Якість продукції підтверджена великим терміном служби на діючих об'єктах по всій тереторії України. Займаємося виробництвом вібролитої тротуарної плитки з 2009 р. в м. Черкаси. В 2016 р. відкрили новий цех в м. Дніпро.

Своя технологія виробництва. Завдяки цьому наша продукція відрізняється характеристиками від звичної для клієнтів плитки і значно перевищує вимоги ДСТУ Б В.2.7-145:2008. Це підтверджується випробуваннями державних лабораторій міста Дніпро та Черкаси.